Zavoláme Vám zpět POPTÁVKA

TWINLINE AIR

Vhodné pro oba modely TWINLINE 1 a TWINLINE 2

Whirlpool mírně odlišného druhu. Trysky jsou ergonomicky rozděleny tak, že celé vaše tělo se může těšit na měkké pohlazení. V TWINLINE AIR je 24 vzduchových trysek, které připomínají šampaňské bublinky jemně masírující celé tělo. S barevnými LED diodami si můžete svoji TWINLINE rozsvítit do 7 druhů barev.

(bílá, žlutá, červená , světle modrá, zelená, modrá a violet )

VÝHODY TWINLINE AIR

  • Relaxační - vzhledem k velmi nízké hladině hluku
  • Hygienické - v důsledku vzduchového systému dezinfekce obvykle požadované pro vířivé vany není nutné.
  • Praktické - trysky jsou po koupání automaticky profouknuty
  • Pohodlné - ergonomické rozmístění trysek poskytuje stejné účinky pro celé tělo


Luxusní vany
Luxusní vany
Luxusní vany
VANOVÉ PANELY

Luxusní vany
Luxusní vany
Luxusní vany
Luxusní vany


Krycí panely jsou jednoduchým způsobem jak nahradit obezdívku vany a obklady. Vanovým panelem z bezpečnostního skla v barvách bílá , antracit a bordeaux , sladíte vanu jak z praktického tak z estetického hlediska.

ARTLIFT

je zárukou mobility v koupelně, protože ARTLIFT kombinuje pohodlný přístup integrovaným výtahovým sedátkem do vany.

Po stisknutí tlačítka Vás spustí jemně a bezpečně do polohy koupání a zase zpátky do sedu. Myslete na zítřek již dnes! ARTLIFT výtahová sedačka může být instalována kdykoliv v budoucnu!

Vaše záruka mobility v koupelně. ARTLIFT je ukázkovým příkladem toho, co je modernizace v koupelně. Čistý design, inovativní technologie a větší pohodlí.

ARTLIFT je kombinované využití unikátního sprchové vany s výtahem v podobě komfortního sedadla. Tak Artweger poprvé vytváří all- inclusive řešení pro mobilitu v koupelně. Přesvědčte se sami !Luxusní vany


Luxusní vany
Luxusní vany
Luxusní vany
Luxusní vany
ARTWALL

RENOVUJTE VAŠI KOUPELNU S DESIGNEM ARTWALL

Artwall je obzvláště praktickým řešením pro rychlou renovaci koupelny. Artwall je stěnový systém pro renovace koupelny, který byl vyvinut speciálně pro vlhké prostory. To je důvod, proč je ideální pro rychlé a jednoduché zkrášlení vaší koupelny. Panely jsou velmi trvanlivé, odolné proti špinění a velice snadno udržují. Nejlepší věc na Artwall je, že šetří čas a náklady na stavební úpravy a opravy, protože jednoduše dodržuje stávající podklady. Artwall je k dispozici v různých barvách a designech a mohou být integrovány do vaší stávající koupelny elegantně, snadno a rychle.

Artwall kompozitní desky jsou zesíleny skelnými vlákny s tloušťkou stěny asi 7,8mm , absolutně vodotěsný dodávaný v indikovaných rozměrech pro přesné obležení stěn.

Stěnové panely lze nalepit přímo na stávající povrhy , jako jsou dlaždice , beton, sádrocementové omítky, sádrokartonové desky , dřevo, kov, atd ..Luxusní vany dekorbílá mat
Luxusní vany dekorbílá lesk
Luxusní vany dekorpísková mat
Luxusní vany dekorbordeaax lesk
Luxusní vany dekortmavošedý lesk
Luxusní vany dekorbílý dekor mat / lesk


Luxusní vany dekorčerný dekor mat / lesk
Luxusní vany dekorrez
Luxusní vany dekorbřidlice
Luxusní vany dekorbeton


Luxusní vany
Luxusní vany
Luxusní vany
ARTCLEAN

Skutečná úleva při čištění skel to je Artweger ART- CLEAN . Tento speciální potah povrch skla je zvlášť hladký a špína z vodního kamene nemá žádnou šanci a tím skla s úpravou boudou zářit čistotou .

ARTGRIP

Protiskluzový povrch , který zajišťuje stabilitu ve vaně . ART - GRIP povlak se vyznačuje mimořádnou odolností a snadnou údržbou.

INTEGROVANÁ SEDÁTKA

Jedinečným pomocným prvkem pro vyšší komfort jsou integrovaná sedátka pro obě varianty vany Twinline. Při omezeném pohybu je to nejjednodušší způsob jak si usnadnit každodenní hygienu.Luxusní sedátko
Luxusní sedátko
Luxusní sedátko
VYTVOŘIT NEZÁVAZNOU NABÍDKUPřijďte se podívat do naší prodejny

SANITOP PRAHA s.r.o.
Na Louži 19a
100 00 - Praha 10

Kde nás najdete
SEO optimalizace s.r.o.

Vytváříme úspěšné webové stránky a aplikace. Přivádíme zákazníky a zvyšujeme zisky. Školíme výkonnostní marketing a SEO.

Web, který prodává SEO, které vydělává Školení, které šetří