Zavoláme Vám zpět POPTÁVKA

Proč naše vany

Naše společnost Vám nabízí kompletní renovaci Vaší koupelny od grafického návrhu pro realizaci. S vanou 2v1 Twinline  se nemusíte konečně rozhodovat, čemu dáte přednost, jestli vaně nebo sprchovému koutu.

Můžete mít totiž obojí – kompletní sprchu s vanou dohromady. Vyměnit svoji starou vanu za novou TWINLINE jde snadno a rychle.

Vaše nová TWINLINE bude stát na stejném místě v budoucnu, jako stará vana předtím aniž by byl potřeba další prostor navíc. Artweger TWINLINE je all-inclusive řešení ať už pro jednotlivce nebo velkou rodinu, pro velké i malé koupelny.

Nová technologie s akrylovým povrchem a sendvičovou konstrukcí vytvořena v několika vrstvách dosáhla praktických výhod jako jsou : optimální tepelná izolace, příjemný povrch,vysoká odolnost i proti chemikáliím a rozpoštědlům a možnost opravy materiálu.

Pokud se rozhodnete pro vanu Twinline , už dnes si tím zajístíte pohodlné užívání z koupele a sprchování bez ohledu na věk.

Přijďte si prohlédnout a vyzkoušet plně funkční vanu Twinline na naší prodejnu.

 

 

 

Bezbariérové vany
Luxusní vany
Bezbariérové vany
 
Luxusní vany
Bezbariérové vany
Bezbariérové vany
 
Bezbariérové vany
 
 

 

VYTVOŘIT NEZÁVAZNOU NABÍDKUPřijďte se podívat do naší prodejny

SANITOP PRAHA s.r.o.
Na Louži 19a
100 00 - Praha 10

Kde nás najdete
SEO optimalizace s.r.o.

Vytváříme úspěšné webové stránky a aplikace. Přivádíme zákazníky a zvyšujeme zisky. Školíme výkonnostní marketing a SEO.

Web, který prodává SEO, které vydělává Školení, které šetří